Stomatologia estetyczna

Na naszą atrakcyjność wpływa między innymi biel naszego uśmiechu. Białym uśmiechem przełamujemy bariery, częściej się uśmiechamy dzięki czemu otoczenie odbiera nas jako osoby o pogodnym usposobieniu. Nie zawsze wygląd naszych, nawet zdrowych zębów, jest dla nas satysfakcjonujący. Czasami ciemniejszy kolor zębów jest uwarunkowany genetycznie, w innych wypadkach odpowiedzialne za to są czynniki zewnętrzne, niektóre choroby, urazy zębów.

W takich przypadkach pomocne są zabiegi wybielające. Stosujemy kilka metod wybielania w zależności od oczekiwań i potrzeb pacjenta, o tym która metoda będzie dla Państwa lepsza, zdecydujecie wspólnie z lekarzem prowadzącym podczas wizyty.

WYBIELANIE GABINETOWE LASEREM
Umożliwia ona usunięcie nawet długotrwałych plam i przebarwień, powstałych na skutek spożywania dużych ilości barwiących pokarmów, picia herbaty i kawy, a nawet palenia papierosów.

WYBIELANIE ZĘBA MARTWEGO
Umożliwia osiągnięcie dobrego efektu estetycznego w przypadku przebarwionych martwych zębów bez agresywnego leczenia protetycznego.

WYBIELANIE GABINETOWE PRZY UŻYCIU LAMPY
Nasz gabinet dysponuje profesjonalną lampą do wybielania zębów, który zapewnia doskonały efekt.

WYBIELANIE NAKŁADKOWE
Na podstawie wycisku zębów pacjenta w pracowni dentystycznej jest wykonywana specjalna szyna, do której pacjent sam aplikuje środek wybielający.

WYBIELANIE GABINETOWE ŻELEM
Zabieg trwa ok 1,5 godziny i umożliwia wybielenie zębów w ciągu jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym

Sprawdź inne usługi:

Sedacja wziewna

Zabieg podawania gazu

ICON

Leczenie zębów bez borowania

Medycyna estetyczna

Zabiegi upiększające

Endodoncja

Leczenie chorób miazgi zęba i tkanek okołowierzchołkowych

Potrzebujesz pomocy ?