Medycyna estetyczna

BOTOKS (toksyna botulinowa)

Działanie botoksu polega na osłabieniu bądź całkowitym przerwaniu przewodnictwa nerwowego mięśni. Stosowana jest najczęściej w celu wygładzenia zmarszczek (bruzdy na czole oraz w okolicy oczu), redukcji nadmiernej mimiki twarzy oraz nadmiernej potliwości. Efekty zabiegu widoczne  są po upływie około 2 tygodni. Czas oddziaływania botoksu na tkanki wynosi zazwyczaj 4-6 miesięcy. Mniej więcej w takich odstępach czasu wskazane jest powtarzanie zabiegu w celu utrzymania efektów.

KWAS HIALURONOWY

Substancja naturalnie występująca w organizmie ludzkim. W skórze zlokalizowany jest na obrzeżach kolagenu i elastyny. Niestety wraz z upływem lat stopniowo spada jego ilość, a konsekwencją tego jest powstawanie zmarszczek oraz wiotczenie skóry. Kwas hialuronowy najczęściej stosuje się w celu redukcji głębokich bruzd nosowo-wargowych, modelowania ustkorekcji krzywizny nosa, modelowania rysów twarzy oraz redukcji blizn. Efekty zastosowania kwasu hialuronowego widoczne są od razu po zabiegu i utrzymują się przez okres około 4-6 miesięcy. Po tym czasie można powtórzyć zabieg.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRF

„Wampirzy lifting” to tajemniczo brzmiąca nazwa pochodzi od sposobu wykonywania zabiegu, który polega na pobraniu krwi, odpowiednim jej przygotowaniu i ponownym wstrzyknięciu w miejsca szczególnie dotknięte czasem.
Pozytywne działanie osocza bogatopłytkowego to regeneracja i rewitalizacja skóry, odmłodzenie, ujędrnienie i poprawa napięcie skóry, odżywienie skóry, wypełnienie zmarszczek, przyspieszenie procesu gojenia się ran pozabiegowych

Terapia osoczem bogatopłytkowym z własnej krwi opiera się na wykorzystaniu zdolności organizmu do regeneracji, biostymulacji komórek skóry i jest bezpieczna dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie. Ta nowoczesna i niezwykle bezpieczna metoda jest coraz bardziej popularna w szerokim wachlarzu zabiegów medycyny estetycznej.

NICI PDO

Nici liftingujące, nici PDO przeznaczone są do korekty różnych defektów estetycznych twarzy. Wykonane są z rozpuszczalnej substancji polidioksananu. Nić umieszczona jest na bardzo cienkiej igle, przy pomocy, której wprowadzamy ją w określone okolice skóry twarzy. Jest to zabieg mało inwazyjny, po którym skóra wygląda naturalnie. PDO stymuluje produkcję nowego kolagenu (białka odpowiedzialnego za napięcie skóry) oraz powoduje pobudzenie syntezy elastyny (białka odpowiedzialnego za sprężystość skóry). Korzyści z zabiegu są długotrwałe, a rezultaty natychmiastowe. Nici wygładzają zmarszczki pionowe i poziome, nawilżają skórę twarzy, która staje się napięta, sprężysta i elastyczna. Zastosowane nici poprawiają owal twarzy.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Mezoterapia mikroigłowa to niechirurgiczna metoda rewitalizacji skóry przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Unikalna technologia stosowana w trakcie zabiegu dostarcza skoncentrowane składniki odżywcze z ominięciem bariery naskórka. Mikronakłucia wykonane X-PEN DRIVES MED za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł powodują powstanie kilku tysięcy mikrokanalików. Przez krótki czas pozostają one otwarte, tym samym dając możliwość głębokiego wprowadzenia wybranego preparatu. Perforacja naskórka odbywa się w sposób ściśle kontrolowany – zarówno jej częstotliwość, jak i głębokość wnikania są regulowane zależnie od odczuć Klienta. Minimalne mikrourazy powstające przy zabiegu dodatkowo stymulują receptory skóry do intensywnych procesów naprawczych.
Mezoterapia mikroigłowa polecana jest osobom o cerze wymagającej nawilżenia i odżywienia, z objawami starzenia, przebarwieniami słonecznymi i potrądzikowymi czy płytkimi bliznami. Ponadto, ma pozytywny wpływ na obszary skóry dotknięte cellulitem oraz sprawdza się przy utracie jędrności w okolicach twarzy, szyli i dekoltu. Jest też doskonałym zabiegiem wykonywanym profilaktycznie, jednorazowo, w celu poprawienia ogólnej kondycji skóry.

Sprawdź inne usługi:

Stomatologia estetyczna

Metody wybielania zębów.

Ortodoncja Ortotropia

Korygowaniem nieprawidłowego ustawienia zębów i szczęk

Chirurgia stomatologiczna

Bezbolesne zabiegi chirurgiczne

Implantologia

Odbudowa zęba na sztucznym korzeniu wykonanym z tytanu

Potrzebujesz pomocy ?