Dbamy o bezpieczeństwo Wasze i nasze

Dbamy o bezpieczeństwo Wasze i nasze.
W Klinice Adent od zawsze przestrzegaliśmy najbardziej surowych zasad aseptyki, sterylności i bezpieczeństwa. To nasz codzienny, fundamentalny absolutny obowiązek. Mieliśmy standardy znacznie powyżej obowiązujących norm. A kiedy na horyzoncie pojawiła się nowa sytuacja , zagrożenie w postaci koronawirusa, podnieśliśmy je na jeszcze wyższy poziom. Oprócz sterylizacji narzędzi i dezynfekcji wszystkich powierzchni teraz dezynfekujemy również powietrze , którym oddychamy .
W tym celu zakupiliśmy ozonator z lampą UV marki Ulsonix , który jest profesjonalnym urządzeniem przeznaczonym do oczyszczania powietrza z bakterii, wirusów, alergenów itp.
Urządzenie sprawnie i skutecznie oczyszcza powietrze, dzięki wytwarzaniu niezwykle reaktywnych biologicznie i chemicznie cząsteczek ozonu. Oczyszczacz wyposażony został dodatkowo w lampę UV, która wspomaga proces dezynfekcji, poprzez niszczenie chorobotwórczych bakterii np. paciorkowców.
W sumie do dezynfekcji powietrza używamy 3 elementów:
lampy do jonizacji powietrza,
ozonator z lampą UV,
wymuszamy wentylatorem mechanicznym ciągłą wymianę powietrza w gabinecie w trakcie zabiegu.
Dodatkowo po ozonowaniu 1 godzinę wietrzymy gabinet.
Adent to Zespół składający sie z lekarzy specjalistów i asystentek, a to co robimy to nasze powołanie i dokładnie tak traktujemy naszą prace : rozważnie, mądrze i z najdalej idącymi środkami bezpieczeństwa, tak aby nikogo nie narażać.