Dlaczego warto wybrać właśnie nas? – ADent Anna Kossakowska

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

BEZ BÓLU I STRACHU
Profesjonalnie przygotowany personel medyczny pomoże z uśmiechem, bez strachu i bezboleśnie przejść przez wszystkie zabiegi. „Nie bójmy się dentysty, to nie boli” – to szansa na uzyskanie wymarzonego uśmiechu. Współczesna stomatologia wykorzystuje bardzo skuteczne metody znieczulania miejscowego. Podczas zabiegu pacjent czuje się komfortowo i praktycznie nie odczuwa bólu. A dla tych, którzy panicznie boją się zabiegów chirurgicznych możemy zaproponować zabiegi w znieczuleniu w sedacji wziewnej.
SPRZĘT NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Chcąc utrzymać najwyższe standardy świadczonych usług, zainwestowaliśmy w innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dysponujemy szeroką bazą urządzeń specjalistycznych, pozwalających na dokładną diagnozę oraz na przeprowadzanie zabiegów, wymagających dużej dokładności i precyzji.
LUBIMY SWOJĄ PRACĘ
Kiedy pacjent wychodzi z gabinetu zadowolony i usatysfakcjonowany poziomem usługi, wiemy, że wybraliśmy odpowiedni zawód.
SZKOLENIA
W trosce o najwyższy standard świadczonych usług, nasza kadra lekarska nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach. Naszym lekarzom nie są obce najnowsze metody leczenia stosowane w stomatologii.
POWIADOMIENIA SMS
Posiadamy sms-owy system powiadamiania o zbliżającej się wizycie.
PARKING
Posiadamy prywatny parking na terenie naszej kliniki do dyspozycji pacjentów oraz stojak rowerowy umożliwiający bezpieczne zapięcie rowerów.
MIŁA ATMOSFERA
Po odwiedzeniu naszego gabinetu pozostają tylko dobre skojarzenia związane z wizytą u dentysty
ELASTYCZNE GODZINY PRACY
Naszym celem jest świadczenie usług dopasowanych do pacjenta, oferujemy więc elastyczne godziny otwarcia kliniki (późne godziny wieczorne, soboty).
BUDYNEK PRZYSTOSOWANY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Gabinet znajdujący się na parterze budynku, został specjalnie przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Podjazd i szerokie drzwi wejściowe umożliwiają swobodny wjazd wózkom inwalidzkim. Duża poczekalnia oraz wszystkie gabinety wyposażone w sprzęt zapewniający komfort osobom niepełnosprawnym. W przestronnych toaletach znajdują się specjalnie zamontowane uchwyty. Zadbano także o antypoślizgowe podłogi. Na pacjentów, którzy zdecydują się przyjechać do nas samochodem, czekają miejsca parkingowe.
HIGIENA
W sprawach czystości i sterylności nie może być mowy o kompromisach, czy oszczędności. Posiadamy Sterylizatornie spełniającą wszelkie normy i najwyższe wymagania bezpiecznego mycia, dezynfekcji oraz sterylizacji stosowanych urządzeń i narzędzi. Gabinet pomiędzy wizytami podlegają wnikliwej dezynfekcji.
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA
Każdy z nas jest inny i potrzebuje czegoś innego, a my staramy się spełnić Twoje oczekiwania. Na pierwszej wizycie lekarz przeprowadza diagnozę, omawia plan leczenia oraz wskazuje najlepsze możliwe rozwiązania leczenia.
POCZEKALNIA
Miejscem oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty jest szykownie urządzona poczekalnia. Mogą Państwo przejrzeć nową prasę i tematyczne magazyny. Poczekalnia została wyposażona w telewizor z możliwością wyboru kanału.
TABLICA EDUKACYJNA
W trosce o dobre samopoczucie psychiczne i zmniejszenie stresu związanego z wizytą u stomatologa naszych małych pacjentów na poczekalni znajduje się tablica edukacyjna.
STOMATOLOG PRZYJAZNY DZIECIOM
Jesteśmy odpowiednio przygotowani na wizytę Twojego dziecka. Przeprowadzamy płynną aklimatyzacje, zakończoną nagrodą.
KLIMATYZOWANE POMIESZCZENIA
Dzięki klimatyzacji pacjenci i lekarze czują się u nas komfortowo, gdyż utrzymujemy idealną temperaturę pomieszczeń.